Cessna 182 EPP -ARF 1560 mm (motor,regulátor,serva LED osvětlení)


Výrobce :
modster
Sklad :
dostupné
Kód :
vk93917
3870,-Kč 4300,- Kč

Detailní popis

Krásná polomaketa  sestavena z dílů z EPP lisovaných do negativní formy. V ARF stavebnici dostáváte model skoro hotový s osazeným motorem 4023/850KV o výkonu 450W, 35 A regulátorem a šesti servy. Výborné letové vlastnosti a snadné setavení celého modelu ocení zejména začínající piloti v motorovém létání. Stačí jenom nalepit vodorovnou ocasní plochu, nasadit křídlo na laminátovou spojku , nasadit podvozek, přišroubovat vzpěry, namontovat vrtuli, upevnit a zapojit přijímač a vložit pohonný akumulátor. Podvozek je snadno odnímatelný, takže můžete model během okamžiku upravit pro vzlet z ruky a přistávání na břicho do trávy nebo naopak pro vzlet a přistání z asfaltové dráhy.


Stavebnice obsahuje: sestavený trup z nalepenou průhlednou kabinou a velkým odnímacím krytem pro snadné zasunutí pohonné baterie. Celý trup je z EPP s povrchovou úpravou,pod robustním plastovým krytem je zabudovaný el. motor o výkonu 450W, 35A regulátor a 2x serva pro VOP a SOP. Hotové křídlo z EPP s povrchovou úpravou a zabudovanými 2x servy pro řízení křidélek a dvě serva pro vztlakové klapky, podvozek, vzpěry křídla, vrtule, kužel, výškové a směrové kormidlo z EPP a obrázkový návod.


 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1560mm 1135mm 38dm 1400g   450KV 1800-2000/3s

 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace