Spitfire ARF 2030mm SG-models


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9707235
15990,-Kč

Detailní popis

Populární  stíhačka SPITFIRE, jako RC model letadla na dálkové ovládání  poháněna elektrickým motorem o výkonu 1500W a spalovacím motorem  20-30ccm. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny,  poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 


Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny; poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš. Všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.

Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem  je spojené duralovou trubkou.  Křidélka a klapky  jsou ovládána 2 nezávislými servy uloženými v obou křídlech..  
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,   mechanický zatahovací podvozek, kola, kužel, sadu příslušenství a obrázkový návod.
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
2030mm 1400mm 70dm2 5000-6000g 20 - 30 ccm 1500 W LiPol 5000/8-10 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace