WINGO 2 KIT "YOU CAN FLY" Robbe


Výrobce :
Robbe
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9774948
4214,-Kč

Detailní popis

Wingo je jeden z nejlepších RC modelů pro začátečníky, který přišel na trh v roce 1998 a byl po mnoho let úspěšně prodáván po celém světě.
 
Wingo 2 je vyrobeno z lehké EPP pěny, všechny dosavadní dřevěné díly byly nahrazeny plastovými, což zlepšilo konstrukci a zkrátila se doba sestavení celého modelu.
Křídlo je přišroubováno k trupu plastovým šroubem M5 a vzpěry křídla lze připevnit bez nářadí.
 
Přiložený střídavý motor je speciálně navržen pro Wingo 2, jeho dostatečný výkon zajistí bezproblémový start z vodní hladiny a díky tlačnému uspořádání poskytuje modelu dobrou ovladatelnost i při pomalém letu.
 
Motor i regulátor otáček jsou již zapojeny.
K modelu se dávají dvě vrtule, malá vrtule 5 x 4" je ideální pro začátečníky, protože Wingo 2 pomalu stoupá a nemá velkou akceleraci z volnoběhu na plný plyn.
Pokud máte praxi a dostatek letových zkušeností, lze namontovat na motor přiloženou větší vrtuli 6,7 x 3,5". S touto vrtulí se výkon pohonu zvyšuje o cca 15% a umožní snadné startování s plováky z vodní
hladiny (nejsou součástí stavebnice). 

K pohonu se požívá LiPo baterie 3s ​​1100 mAh Lipo baterie (není součástí stavebnice)
Nový samolepicí dekor byl navržen tak, aby se vršek a spodek lišil a pilotovi usnadnil lepší orientaci při létání.
Wingo 2 je ideální rekreační model s dobrými letovými vlastnostmi a také ideální pro letecký výcvik začátečníků v modelářských klubech.

Stavebnice obsahuje: díly trupu, křídla a ocasních ploch z EPP. Kvalitní el. motor, regulátor, 2x vrtule, 2x servo 9g,  hliníkový nosník trupu, a drobné příslušenství k dokončení

Návod


 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Profil El. motor Baterie
1100mm 900mm 50dm2 650g NACA 4408  POWER 2822-23 LiPol 1000/3 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace