CHRISTEN HUSKY Aviat A-1C 15-20ccm ARF


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9791983
11690,-Kč

Detailní popis

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový, odnímatelný. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny; poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňují velké odklápěcí dveře na boku kabiny a odnímatelný „strop“ kabiny; serva a přijímač jsou v provozu schovány pod podlahou maketově vybaveného kokpitu oživeného figurínou.

Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem s polovinami nasouvanými z boku na duralovou trubkovou spojku je klasické celobalsové konstrukce s tuhým potahem torzní skříně. Křidélka a klapky jsou ovládána 2 nezávislými servy uloženými v křídle.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce. Vodorovná ocasní plocha je pro snadnější přepravu dvoudílná, s polovinami nasouvanými z boku na duralovou trubkovou spojku a zajištěnými šrouby a vzpěrami.

Návod

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
2030mm 1233mm 65,2dm2 3600-4000g 15 -30 ccm 1500 W LiPol 6S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace