GROB G 109 KIT 2770mm aero-naut


Výrobce :
aero-naut
Sklad :
dostupné
Kód :
134000
9490,-Kč

Detailní popis

Stavebnice RC modelu G 109 je přesnou replikou (měřítko 1:6) dvoumístného motorového kluzáku G 109 od Grob-Werke v Mindelheim/Bay. Skvělé letové výkony původního stroje bylo možné přenést i na RC model, stejně jako dobré vzletové a přistávací vlastnosti. Model je určen pro pohon spalovacím motorem 7,5 ccm nebo elektromotorem o výkonu 600W napájený 4S  LiPo.  Lehký bílý laminátový trup s velkou prosklenou odnímací kabinou, polystyrénové křídlo potažené dýhou, výlisky kokpitu kabiny, mechanické brzdící štíty, duralový podvozek, vyřezané směrové a výškové kormidlo zajišťují snadnou stavbu skvěle zpracované stavebnice.

Ovládané funkce modelu G 109:  křidélka, brzdící štíty, výškové kormidlo, směrové kormodlo a motor.
 
 
Stavebnice obsahuje: stavební plán s návodem na stavbu a seznamem dílů, bílý laminátový trup, ABS lisované díly, překryt kabiny, dýhované polystyrénové křídlo, hlavní duralový podvozek, ostruhový podvozek, kola, mechanické brzdící štíty, všechny drobné díly pro RC instalaci.

Návod

 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
2770mm 1330mm 53dm 3000g 7,5ccm 600W LiPo 4500/4S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace