VINERVA EPP/ ARF deluxe ARF 1840mm


Výrobce :
PLANET-HOBBY
Sklad :
na dotaz
Kód :
ok94965DELUXE
3949,-Kč

Detailní popis

Limitovaná edice modelu VINERVA  nyní se značkovou elektronikou a celoduralovým kuželem české výroby. Model o  rozpětí 1840 je zatím největším a také nejpropracovanějším motorovým větroněm z EPP firmy PLANET-HOBBY. Je to typický představitel cvičného a rekreačního modelu. Křídlo s velkou nosnou plochou, ovládaná křidélka, vztlakové klapky, směrovka i výškovka je poháněn střídavým motorem o výkonu 250W. Robustní a přitom lehká konstrukce z pěnového EPP zaručuje vynikající odolnost proti poškození při havárii nebo alespoň velmi snadnou opravitelnost, pokud už k nějaké škodě dojde. 
Video


Stavebnice obsahuje: trup vylisovaný z EPP, křídlo vylisované z EPP , výškové a směrové kormidlo z EPP, laminátovou trubkovou spojku křídla, střídavý motor Power HD, vrtule Aerrowind, duralový kužel Pohoda let, regulátor Hobbywing, 4x servo  Power HD 1800A a návod ke stavbě .


Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
1840 1210mm 38,5dm2 820   250W Li-Pol 1300/ 3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace