Detailní popis

Catalina je model pro fajnšmekry, jak při stavbě, tak při létání a je věrnou kopií známého amerického průzkumnéhoo letounu. Stavebnice letadla Catalina byla navržena pro pohon dvěma motory 3540 a napájena LiPo baterií 4300/4S. Neobvyklý vzhled a barva dávají modelu vyniknout od ostatních modelů  a létání v nízké výšce je opravdový požitek a tím se projeví jeho výjimečnost.  Podvozek lze rychle vyjmout, takže lze vyzkoušet i starty na vodě a sněhu a dostatečně výkonné motory dovolí snadné starty z ruky.  Balsové  křídlo je průběžné, stejně jako horizontální stabilizátor. Laminátový trup, pomocná žebra a motorové gondoly jsou vyrobeny z laminátu.  Přístup k výměně baterie je přes velký otvor.

Stavebnice obsahuje : laminátový trup, laminátové gondoly motoru,plastové plováky, drátěný podvozek s koly,kabina, slepené balsové křídlo,slepená balsová výškovka a směrovka, obtisky a stavební plán.

 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1810mm 1125mm 66dm2 2950g   2x 500W Li-Pol 4300/4S
 
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace