Air Trainer 1.4m PNP 3-Axis Flight Stabilizer RC model Robbe


Výrobce :
Robbe
Sklad :
dostupné
Kód :
9701980vk
5999,-Kč

Detailní popis

RC model letadla Air Trainer od Robbe o rozpětí 1,4m, je určen pro začínající i pokročilé piloty. Má nainstalovanou řídící jednotku s 3-osou stabilizací. Model má nainstalovaný střídavý motor, regulátor a serva, konstrukce je z odolné hmoty EPO, nainstalované LED osvětlení na koncích křídla. Provedení setu je PNP - bez přijímače a baterie.

Stavebnice modelu Air Trainer je určena nejen pro výuku létání jako trenér, ale i k létání akrobacie. Proto si model najde příznivce i mezi pokročilými piloty. Díky polosymetrickému profilu křídla, nízkému plošnému zatížení, kterého je dosaženo díky duté konstrukci křídla s vyztužujícími žebry a velké tuhosti konstrukce, se s modelem snadno létá a zvládá všechny základní akrobatické obraty.

Model se kompletuje pomocí šroubových spojů, proto není potřeba lepidlo. V krabici je trup s nainstalovanou elektronikou, motorem a regulátorem, k trupu se montují ocasní plochy s ostruhou, podvozek, vrtule s kuželem a křídlo. Serva v křídle jsou rovněž nainstalována. Postup montáže jde rychle od ruky díky přehlednému barevném obrázkovému návodu. K dokončení modelu Air Trainer je potřeba doplnit si vlastní přijímač (RC soupravu) a pohonnou LiPol baterii.

V modelu je nainstalovaná řídící jednotka, což je 3-osý elektronický gyroskop pro stabilizaci letové polohy, který má dvojí funkci - provádí stabilizaci polohy pokud nejsou prováděny zásahy do řízení a rovněž při aktivním řízení koriguje odchylky od směru letu. Řídící jednotka je v trupu modelu nainstalována a je připojena ke kabelům serv řízení a k plynu. Zapojíte si pouze do vašeho přijímače patřičné konektory. Pohonná LiPol baterie je doporučena 3-článková 2300mAh, RC souprava stačí 4-kanálová.

 
  • Provedení PNP, doplní se pouze RC souprava a LiPol baterie
  • Montáž modelu bez použití lepidla
  • Konstrukce z lehké a odolné hmoty EPO
  • Nainstalována řídící jednotka s 3-osým gyrem
  • Nainstalováno LED osvětlení v křídle
  • Výkonný střídavý pohon
  • Konektor regulátoru je Deans
  • Obsahuje vrtuli s kuželem
 

Podvozkové nohy se skládají ze dvou částí, připevní se k trupu pomocí šroubů. Kola jsou na podvozku již nainstalovány.

 

Řízené ostruhové kolečko skvěle drží směr při rozjezdu i dojezdu na přistání. Při montáži směrovky se nasune drát ostruhy do plastové kapsy na kormidli směrovky.

 

ídící jednotkaV trupu je nainstalována pokročilá elektronika - řídící jednotka 3-osého gyoskopu, která zajistí let jako po přímce a bude eliminovat účinky větru a turbulentního prostředí.

 

Pod odklápěcím krytem ve spodní části trupu je prostor pro pohonnou LiPol baterii. Doporučena je 3-článková s kapacitou 2200mAh - 300mAh. Použitý konektor je Deans.

 

Každá polovina křídla má své vlastní servo pro křidélko, páky, táhla i serva s kabely jsou již nainstalovány. Stačí křídlo sestavit, připojit V-kabel a přišroubovat křídlo k trupu.

 

Střídavý motor 3720 880Kv a regulátor Robbe ECO Line 40A jsou nainstalovány v trupu, stačí smontovat vrtuli s kuželem a unášečem a pohonná jednotka je připravena k provozu.

 

 

Obsah stavebnice: hotové díly modelu letadla Air Trainer od Robbe o rozpětí 1,4m: trup, výškovka, směrovka, křídlo se spojkou, podvozek s koly, vrtule, vrtulový kužel, V-kabel, spojovací součásti, vícejazyčný manuál v angličtině, němčině a francouzštině a návod v češtině.

 
Návod


 
Druh stavebnice PNP
Konstrukce EPO
Náročnost pilotáže Mírně pokročilí
Typ Cvičný
Rozpětí 1400 mm
Délka 1130 mm
Letová hmotnost 1500 g
Nosná plocha 36,75 dm²
Plošné zatížení 40,8 g/dm²
Elektro pohon Střídavý 3720 880Kv
Regulátor Střídavý ECO Line 40A
Informace o balení výrobku
Rozměry 105,0 x 39,0 x 23,0 cm
Hmotnost 3,535 kg

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace