SPACEWALKER II 120 ARF SG-Models


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9707240
9999,-Kč

Detailní popis

RC polomaketa  letadla  SPACEWALKER II  na dálkové ovládání  poháněn  spalovacím motorem  20-  25ccm. Super lehká a tuhá konstrukce s výbornou povrchovou úpravou osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní model výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, výškovka je ovládána drátěným táhlem, směrovka se spřaženou ostruhou je ovládána pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

Celý model je potažen polyesterovou nažehlovací fólií a  všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.
Dvoudílné křídlo s polosouměrným  profilem a zabudovaným robustním duralovým odpruženým podvozkem s pozičními světly.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,  duralový  podvozek, kola, palivovou nádrž,  sadu příslušenství a obrázkový návod.

 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
2100mm 1490mm 60dm2 5000g 20 - 25  ccm   1000W LiPol 4000/ 6 S
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace