BA-100 Albatross 2050mm KIT Planet - Hobby


Výrobce :
PLANET-HOBBY
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk9794452
5389,-Kč

Detailní popis

Nádherný model z ruky Pietra (Petra) Tescariho, konstruktéra mnoha vynikajících letadel.  Replika BA-100 Albatross v měřítku 1:6,6 s rozpětím křídla 2m kombinuje moderní výrobní technologii s kouzlem retro modelu. Konstrukce je převážně z balzy a překližky, pouze ocasní trubka a klouby křídla jsou z důvodu pevnosti z karbonu.
RC termický model s kouzlem retro, to je Albatros, který vzbudí  údiv na každém modelářském letišti, tím spíše, že originál je poměrně neznámé letadlo a má velmi zdařilý design.
Komponenty jsou precizně vyřezány laserem a lze je rychle a snadno sestavit. Křídlo je konstruováno ze dvou částí. Přístup k RC vybavení je zajištěn odnímatelným krytem v místě figurky pilota. Albatros léta jako čistý větroň nebo lze vybavit  elektrickým pohonem. Albatros je obzvláště zábavný na svazích při slabém až mírném větru.
 

Stavebnice obsahuje:  laserem řezané díly pro stavbu křídla a ocasních ploch, polotovary trupu a plán.

Součástí stavebnice nejsou díly RC vybavení, jako jsou serva, motor, regulátor a pohonná aku stejně, jako potahový materiál.
 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
2050mm 1220mm 52dm 1000g      

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace