Van's RV-8 71" ARF 35-40cc (žlutá-modrá)


Výrobce :
Seagull
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9796825
11999,-Kč

Detailní popis

Polomaketa sportovního letadla na dálkové ovládání poháněný elektrickým motorem o výkonu 1500-2000W a spalovacím motorem 20ccm. 

Super lehká a tuhá konstrukce s výbornou povrchovou úpravou osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní model výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, dvě poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou je ovládána pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

Celý model je potažen polyesterovou nažehlovací fólií a  všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.
Dvoudílné křídlo s polosouměrným  profilem.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru, odpružený  podvozek, kryty kol, kola, palivovou nádrž, motorové lože pro elektromotor, sadu příslušenství a obrázkový návod.


Návod

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1800mm 1470mm 84dm2 500g 20ccm 1500-2000 W LiPol 5000/6 -8 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace