Spektrum přijímač AR6300 DSM2/DSMX 6CH Nanolite


Výrobce :
Spektrum
Sklad :
dostupné
Kód :
SPMAR6300
1237,-Kč 1649,- Kč

Detailní popis

Charakteristika

Super malý, super lehký 2g, 6-kanálový nano přijímač pro malé Slow Fly modely letadel, pracující v systému Spektrum DSM2 v pásmu 2,4GHz.

Každý, kdo létá v kategoriích halových modelů ví, jak důležitá pro pomalý let je nízká hmotnost. Spektrum se svým přijímačem AR6300 je tou nejlepší volbou. Nejenom proto, že to je tak malý, ale i pro skvělou ochranu proti rušení, díky Spektrum DSM2™ patentované technologii. Jeho mikro JST konektory jsou kompatibilní se servy Spektrum DSP60J Digital (obj. č. SPMDSP60J). Lze však použít libovolná jiná serva s tímto konektorem.

Pozor! Konektory mikro JST mají obrácené zapojení kabelů (+) a (-) (červený a hnědý) než standardní servo konektory JR, Futaba nebo Hitec! U přijímače AR6300 je tedy pól (-) uprostřed konektoru. V případě zapojení jiných serv než doporučených Spektrum DSP60J Digital (SPMDSP60J) je nutno dbát na správné zapojení přívodu napětí. Viz obrázek v manuálu.

Vysílač a přijímač používají pro přenos dva uzamčené kanály. Přijímač automaticky vyhodnocuje kvalitu přijímaného signálu a pro řízení modelu vybírá silnější signál. Celkový počet současně provozovaných RC souprav DSM je tak omezen na polovinu z 79 možných kanálů - tedy 39.

Vlastnosti:

  • Super nízká hmotnost 2g!
  • Technologie DSM2
  • Kompatibilní se systémy s modulací DSM2
  • 6 kanálový
  • Velmi krátké 30 mm antény
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace