PACER 1150 mm RR ARF Multiplex


Výrobce :
Multiplex
Sklad :
na dotaz
Kód :
1-02783
4190,-Kč

Detailní popis

Pacer je skvělý model pro rekreační létání a pro své výborné letové vlastnosti je vhodný jako první motorový model pro začátečníky.  Pacer je vyroben z nerozbitného ELAPORu. ARF set s osazeným motorem, regulátorem a servy. Vzlétá skoro z místa a odkudkoliv díky obřím kolům. Ovládaná křidélka, směrovka, výškovka a otáčky motoru.
 

Pokud s létáním teprve začínáte, nemusíte se děsit -  hlavně nastavíte menší, "katolické" velikosti výchylek kormidel. A hle, máte prvotřídní stabilní a hodný cvičný hornoplošník s ovládanými křidélky - velký a dobře viditelný, který není hříčkou každého slabého vánku, jako tomu bývá u menších modelů.

Náš PACER je vyroben z ELAPOR®, robustní lehké pěny. Instalace probíhá během několika minut, bez použití lepidla. Křídlo je dodáváno vcelku, má jako nosník pěnovou sklolaminátovou trubku, která nabízí velkou pevnost a nízkou hmotnost.

Uchycení motoru, podvozku a křídla v trupu jsou lisované a lepené v robustním plastu. Podvozek se skládá z bíle lakovaného hliníkového držáku se dvěma velkými koly z pěnové pryže (bushwheels).

PACER má naprosto nekritické letové vlastnosti, které nadchmou i začátečníka. Je to také velká zábava pro pokročilé piloty. 
Díky robustnímu podvozku a měkkým kolům jsou možné starty a přistání téměř na jakémkoli povrchu. Dá se tedy ideálně využít i pro trénink mládeže.
Kromě skvělých letových vlastností má i skvělý vzhled a to především ve vzduchu.

Stavebnice obsahuje: trup, křídlo a ocasních plochy z Elaporu s nainstalovaným motorem  ROXXY BL Outrunner C27-32-1000kV, regulátorem  MULTIcont BL-20 a 4x Servo MS-12014-digi ,  drobné příslušenství, hlavní podvozek, drátovou ostruhu, lehká kola a podrobný návod ke stavbě a létání.


VIDEO
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1150mm 900mm 22dm2 900g  ccm 250 W LiPol 2200/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace