Caribbean plachetnice Mk2 2.4GHz RTR


Výrobce :
Ripmax
Sklad :
na dotaz
Kód :
RB-JS-8802/2-4G
1614,-Kč 1699,- Kč

Detailní popis

Caribbean je mini plachetnice v měřítku 1:46, která odpovídá pravidlům soutěžní třídy Footy . K provozu stačí doplnit pouze čtyři tužkové baterie do vysílače, nabít přijímačovou baterii a můžete vyrazit k vodě. Carribean je kompletně sestavená plachetnice s nainstalovanou elektronikou, vysílačem 2,4GHz a LiIon baterií přijímače, která se nabíjí z vysílače.

Trup je vyroben z plastu, stěžeň z uhlíku, ráhna jsou plastová a plachta je ze syntetické tkaniny. Kýl je kovový, hydrodynamicky tvarovaný, kormidlo je plastová. LiIon akumulátor lze nabíjet pomocí automatického nabíječe integrovaného ve vysílači. K uložení modelu slouží elegantní plastový stojan.

Plachetnice jsou dodávány v barvách červené, modré nebo žluté.


Charakteristika

Caribbean je mini plachetnice v měřítku 1:46. K provozu stačí doplnit pouze čtyři tužkové baterie do vysílače, nabít přijímačovou baterii a můžete vyrazit k vodě. Carribean je kompletně sestavená plachetnice s nainstalovanou elektronikou, vysílačem 2,4GHz a LiIon baterií přijímače.

Hotový sestavený model plachetnice, LiIon akumulátor 3,7 V 100 mAh, vysílač 2,4GHz, stojánek a návod.


Obsah balení

Hotový sestavený model plachetnice, LiIon akumulátor 3,7 V 100 mAh, vysílač 2,4GHz, stojánek a návod.


Doporučujeme koupit

Ke zprovoznění potřebujete doplnit 4AA baterie pro vysílač.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace