CHICO - KIT Novinka Graupner 1977


Výrobce :
Graupner/SJ
Sklad :
na dotaz
Kód :
4645
2999,-Kč 2999,- Kč

Detailní popis

CHICO je novinka fa. Graupner, která byla představena v roce 1977.  Kompaktní, rychlý  a  aerodynamicky  čistý model navržen pro razantní  a akrobatické létání. S příznivými rozměry je CHICO typickým modelem zavazadlového prostoru. Křídlo a kormidla  jsou přilepeny k trupu a  model je ovládán  pomocí křidélek a výškovky.
CHICO se nyní vyrábí laserovou technologií a lze jej snadno a rychle sestavit. Na vnitřních stranách trupu jsou vyznačeny  pozice a čísla přepážek, které mají být přilepeny, takže trup může být postaven téměř bez pokynů.
Většina částí dílů zůstala stejná, pouze s malými úpravami pro  montáž  dnešních miniaturních serv v křídle a trupu, stejně jako výřezy pro servokabely, figurínu motoru COX a přepážku  pro elektromotor.
Všechny změny jsou navrženy tak, aby bylo možné model snadno sestavit stejně jako dříve  originál.
Použitím dnešní technologie RC bylo dosaženo  úspory hmotnosti  cca 150 g, což prospívá dobrým letovým vlastnostem.
 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1000mm 860mm  25dm2 750g   350W LiPol 2200/3S


Obsah stavebnice RETRO novinky 1977:  maketa motoru  COX pro skvělý retro styl, laserem řezané balsové a překližkové díly, přehledný  stavební plán z roku 1977, laserem řezané balzové a překližkové díly, příslušenství pro instalaci RC a
kabinu.


 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace