Rozšíření trati sada HORNBY R8223 - Extension Pack C


Výrobce :
ACME
Sklad :
na dotaz
Kód :
35-R8223
968,-Kč 1019,- Kč

Detailní popis

Rozšíření trati pro modelovou železnici ve velikosti 00.

Hornby je vyhlášená značka, známá jako přední britský výrobce modelů železnic díky svým kvalitním modelům a příslušenství pro modelovou železnici velikosti 00 v měřítku 1:76. Rozměr 00 (1:76) je o něco větší než u nás běžně používaný rozměr H0 (1:87), ale používají stejnou trať, a jsou tedy do jisté míry vzájemně kompatibilní.

Rozšiřte jednoduše svůj model přidáním sad Track Pack a TrakMat Accessory Pack a vytvořte kompletně vybavenou železnici tak, jak je znázorněna na podložce TrakMat.

Přidejte rozšiřovací balíček C k základnímu oválu spolu s balíčky A a B a postavte dráhu, jakou vidíte na ilustraci.

Obsah rozšiřujícího balíčku Track Extension Pack C:
• Rovinka (R600) x 2
• Zatáčka 2. rádius (R606) x 1
• Dlouhá zatáčka 2. rádius (R607) x 4
• Pravotočivá výhybka (R8073) x 1

Určeno pro děti od 8 let.

Upozornění: NEVHODNÉ PRO DĚTI DO 3 LET! Nebezpečí udušení! Výrobek obsahuje malé části. Některé součásti mají z funkčních důvodů ostré hrany – zacházejte s nimi opatrně! Řiďte se bezpečnotními pokyny přiloženými v základní sadě modelové železnice. Vyrobeno v Číně. Uchovejte pro pozdější nahlédnutí. Barvy a obsah se mohou lišit od vyobrazení.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace