FIESELER STORCH FI-156C ARF V2 ZELENÝ 1600mm Maxford USA


Výrobce :
Maxford USA
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9777343
7200,-Kč

Detailní popis

Storch byl nasazen na všech evropských a severoafrických  frontách  druhé světové války. Pravděpodobně nejslavnější byla jeho úloha při záchraně sesazeného italského diktátora Benita Mussoliniho. Storch byl osobní letoun německého polního maršála Rommela (známý jako Pouštní liška) v severní Africe. 
 
RC polomaketa modelu FIESELER STORCH FI-156C  navržená společností Maxford USA o rozpětím 1600mm  pro  pohon elektrickým motorem.  Lehká balzová, překližková  konstrukce s laminátovými doplňky  je potažena kvalitní polyesterovou fólií.  Velká odnímací kabina zajišťuje snadný přístup k elektronice a pohonné baterii. Zvláštností modelu je možnost sklopení křídla podél trupu jak tomu bylo u skutečného letadla, funkční sloty na křídle a odpružený teleskopický podvozek. Kvalitní zpracování  lehká a tuhá konstrukce zaručuje výborné a nezáludné letové vlastnost.  Při použití vztlakových klapek a slotů  na křídle budete nadšení při nízkých průletech na minimální rychlosti.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy v prostoru kabiny. Přístup k pohonné baterii umožňuje odnímatelná kabina horní část trupu. Směrovka a výškovka je ovládána pomocí drátových táhel.

Dvoudílné křídlo s mechanikou pro sklopení křídla se spojuje pomocí laminátové trubky. Křidélka, klapky a sloty  jsou ovládána 4 nezávislými servy uloženými v křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, nastříkaný laminátový kryt motoru, hotové vzpěry křídel, postavená a potažená křídla a ocasní plochy, svařený ocelový  odpružený podvozek, sadu příslušenství, kola, samolepky a obrázkový návod.


Návod 
 

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1600mm  1200mm 40dm2  1300g   400W 2100/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace