P-47G THUNDERBOLT ARF 1600mm


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk9710113
8390,-Kč 8390,- Kč

Detailní popis

Populární americká  stíhačka P-47G THUNDERBOLT, jako RC model letadla na dálkové ovládání  poháněn elektrickým motorem o výkonu 900W a spalovacím motorem 15 - 20ccm. Super lehká a tuhá konstrukce s výbornou povrchovou úpravou v matném provedení osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní maketu výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, dvě poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou je ovládána pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

 Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš, všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.
Dvoudílné křídlo s polosouměrným  profilem zabudovaným robustním duralovým zatahovacím podvozkem a pozičními světly.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,  duralový odpružený zatahovací podvozek, kola, palivovou nádrž, stavitelné motorové lože pro elektromotor, maketové doplňky, sadu příslušenství a obrázkový návod.

NÁVOD

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1600mm 1333mm 50dm2 4500g 10- 20 ccm 900 W LiPol 5000/6 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace