P-47G THUNDERBOLT ARF 1600mm - KIT


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
dostupné
Kód :
vkMSK01207
9699,-Kč

Detailní popis

Populární americká  stíhačka P-47G THUNDERBOLT, jako RC model letadla na dálkové ovládání  poháněn elektrickým motorem o výkonu 900W a spalovacím motorem 15 - 20ccm. Super lehká a tuhá konstrukce osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní maketu výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, dvě poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou ostruhou je ovládána pomocí lankového náhonu. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

Dvoudílné křídlo s polosouměrným  profilem zabudovaným robustním duralovým zatahovacím podvozkem a pozičními světly.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje:vyřezané balsové a překližkové díly,  laminátový kryt motoru, maketové doplňky,  duralový odpružený zatahovací podvozek, kola, palivovou nádrž, stavitelné motorové lože, LED osvětlení, maketové doplňky, sadu příslušenství a obrázkový návod.

NÁVOD

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1600mm 1333mm 50dm2 4500g 10- 20 ccm 900 W LiPol 5000/6 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace