Extra 330sc ARF 1900mm


Výrobce :
Skysun Hobbies
Sklad :
na dotaz
Kód :
Extra 330sc1900
11900,-Kč

Detailní popis

Polomaketa  letadla Extra 330sc  o rozpětí 1900mm  pro špičkovou 3D i klasickou akrobacii poháněný  benzínovým motorem 30 - 40ccm. ARF model  je etrémně lehké a jediněčně promyšlené konstrukce z laserem vyřezávaných dílů, potažena nažehlovací polyesterovou fólií v atraktivních barvách zajišťující dokonalou "čitelnost" modelu ve všech polohách letu. Extra 330sc  osloví i velmi náročné piloty a díky nezáludným letovým vlastnostem zaujme i rekreační  piloty. U modelu jsou ovládány křidélka, výškovka, směrovka a motor.

Křídlo: celobalsová konstrukce s hlavním nosníkem zesíleným stojinou, do kterého je zalepeno laminátové pouzdro spojky křídla.  Torzní skříň a  páskovaná žebra zaručují vysokou tuhost celého křídla. Křidélka  jsou konstrukční, které jsou  spojeny s křídlem robustními hmoždinkovými panty. Půlky křídla  se  nasouvají na uhlíkovou spojku křídla.

Trup: balzovo - překližková konstrukce stejně jako kýlová část směrovky. Kabina se zajištuje  k trupu  šrouby M3. Kormidlo směrovky je konstrukční. V místě uchycení podvozku je v trupu zesílení , které tvoří duralový profil. Ten je zalepen a prošroubován s bočnicí trupu. To zaručuje  vysokou pevnost exponovaného místa. Celý trup  je potažen polyesterovou fólií.
 
Podvozek:  z vysokopevnostního uhlíku nízké hmotnosti, lehká pěnová kola a  kryty kol z ABS hmoty tvoří elegantní a kompkatní celek.

Výškovka: celobalzová konstrukce se souměrným profilem.  Kýlová část je polepena 1,5 mm balzou, kormidlo je konstrukční, které je spojeno s kýlovkou  robustními hmoždinkovými panty. VOP se nasouvá na uhlíkovou trubku, která je  proti vysunití zajištěna šrouby M3.


Obsah balení:   hotový model potažený a ozdobený polyesterovou folií , kabina včetně zabudovaného uzávěru kabiny, uhlíkový  podvozek, nabarvený laminátový kryt motoru,uhlíková spojka křídel,výškové a směrové kormidlo se souměrným profilem , lehká kola,řiditelná uhlíková ostruha s kolem,  potřebné příslušenství a obrázkový  návod ke stavbě.

 
Rozpětí Délka Plocha Hmotnost bez RC Motor El. motor Baterie
1900mm 1825mm 68 dm2 2800g 30ccm    

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace