Extra 300SX EPP / ARF 1055 mm


Výrobce :
Flyzone by Hobbico-Revell
Sklad :
dostupné
Kód :
vk210278
4499,-Kč 4499,- Kč

Detailní popis

Krásná polomaketa  sestavena z dílů z EPP lisovaných do negativní formy. V ARF stavebnici dostáváte model skoro hotový s osazeným motorem  o výkonu 300W, 35 A regulátorem a  čtyřma servama. Výborné letové vlastnosti a snadné setavení celého modelu ocení zejména začínající piloti v motorovém létání a rekreační piloti, kteří hledají model na zadní sedačku auta. Stačí jenom nalepit vodorovnou ocasní plochu, přišroubovat křídlo k trupu, nasadit podvozek,namontovat vrtuli, upevnit a zapojit přijímač a vložit pohonný akumulátor. Podvozek je snadno odnímatelný, takže můžete model během okamžiku upravit pro vzlet z ruky a přistávání na břicho do trávy nebo naopak pro vzlet a přistání z asfaltové dráhy.

 

Stavebnice obsahuje: sestavený trup z nalepenou průhlednou kabinou a velkým odnímacím krytem pro snadné zasunutí pohonné baterie. Celý trup je z EPP s povrchovou úpravou,pod robustním plastovým krytem je zabudovaný el. motor o výkonu 300W, 35A regulátor a 2x serva pro VOP a SOP. Hotové křídlo z EPP s povrchovou úpravou a zabudovanými 2x servy pro řízení křidélek, podvozek,  vrtule, kužel, výškové a směrové kormidlo z EPP a obrázkový návod.

 

 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1055mm 875mm 18dm 950g   300W 1800/3s

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace