YAK 54 ARF 1610mm


Výrobce :
SG-Models
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk9707239
7741,-Kč

Detailní popis

Polomaketa akrobatického letadla lehké a velmi tuhé  celobalsové konstrukce pro pohon motory 15-20 ccm. Speciálně navržená super lehká konstrukce z lehké balsy, překližky  splňuje nejvyšší nároky kladené na moderní akrobatické modely.  YAK 54  je model pro RC piloti, kteří hledají skvěle létajicí akrobatický model a náročné piloty kteří  hledají vhodný model  pro  3D akrobacii.  Křídlo se souměrným profilem je dvoudílné s trubkovou spojkou s křidélky ovládanými nezávisle 2 servy; k trupu se zajišťuje  polyamidovými šrouby. Trup je rovněž klasicky konstrukční s laminátovým krytem motoru, podvozek je dvoukolový  s řiditelnou ostruhou.
 
Stavebnice obsahuje:  polyesterovou fólií potažené křídlo, trup a ocasní plochy, laminátový kryt motoru, kompletní sadu drobného příslušenství, duralový  podvozek, ostruhu, rozměrný kryt kabiny, kola, laminátové kryty kol, nádrž, mtorové lože  a podrobný obrázkový návod.  
 

Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
1610mm 1550mm 58dm2 3800-4300g 15-20ccm 1500W 4500/6S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace