Fieseler Storch Kit 1600 mm


Výrobce :
Pichler
Sklad :
dostupné
Kód :
vk9763381
5990,-Kč

Detailní popis

Storch byl nasazen na všech evropských a severoafrických  frontách  druhé světové války. Pravděpodobně nejslavnější byla jeho úloha při záchraně sesazeného italského diktátora Benita Mussoliniho. Storch byl osobní letoun německého polního maršála Rommela (známý jako Pouštní liška) v severní Africe. 
 
RC polomaketa modelu FIESELER STORCH FI-156C  navržená společností DANCING WINGS HOBBY  o rozpětím 1600mm  pro  pohon elektrickým a spalovacím motorem.  Lehká balzová, překližková  konstrukce s laminátovými doplňky ( motorový kryt ). Velká odnímací kabina zajišťuje snadný přístup k elektronice a pohonné baterii. . Kvalitní zpracování  lehká a tuhá konstrukce zaručuje výborné a nezáludné letové vlastnost.  Při použití vztlakových klapek a slotů  na křídle budete nadšení při nízkých průletech na minimální rychlosti.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy v prostoru kabiny. Přístup k pohonné baterii umožňuje odnímatelná kabina horní část trupu. Směrovka a výškovka je ovládána pomocí drátových táhel.

Dvoudílné křídlo  se spojuje pomocí laminátové trubky. Křidélka, klapky a sloty  jsou ovládána 4 nezávislými servy uloženými v křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: vyřezané díly z balsy a překližky, laminátový kryt motoru, hotové vzpěry křídel,  podvozek, kabinu, sadu příslušenství, kola, samolepky a obrázkový návod.
 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie LiPo
1600mm 1000mm 48dm 1600-1800g 6,5ccm 600KV 2200-3600 4s

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace