Fusion regulovatelný zdroj 200W 230V/5-15V 0-15A


Výrobce :
Fusion
Sklad :
na dotaz
Kód :
FO-FS-PS201ADJT
1595,-Kč 1679,- Kč

Detailní popis

Síťový spínaný stabilizovaný zdroj Fusion PS201ADJT s nastavitelným výstupním napětím 5 ~ 15 V a nastavitelným proudovým omezením 0 ~ 15 A. Výkon max. 200 W. Duální výstupní zdířky ø4 mm pro banánky, kolébkový vypínač. Na LCD displeji se zobrazuje napětí a proud tekoucí do zátěže. Zdroj lze např. použít pro napájení modelářských nabíječů pro RC modely a pod.

V zadní části zdroje je ventilátor, který chladí elektroniku zdroje. Zdroj je opatřen duálním výstupem, takže ke zdroji můžete rovnou připojit 2 nabíječe. Pro nastavení výstupního napětí a proudového omezení slouží 2 potenciometry u displeje. Výstup zdroje je galvanicky oddělen od sítě (tj. výstup není spojen se zemí). Zdroj je chlazen interním ventilátorem.


Charakteristika

Síťový stabilizovaný zdroj Fusion PS201ADJT s nastavitelným napětím 5 ~ 15 V a proudem 0 ~ 15 A. Výkon 200 W, duální výstupní zdířky ø4 mm, vypínač, LCD displej. Zdroj lze např. použít pro napájení modelářských nabíječů pro RC modely a pod.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace