Šálek L Atico Riserva cappuccino


Výrobce :
0
Sklad :
na dotaz
Kód :
179,-Kč 179,- Kč

Detailní popis

Značkový porcelán pražírny Caffé L Antico. Šálek má objem 120ml

Káva L Antico patří k jedněm z nejstarších káv severní Itálie. Tradici této kávy udržuje už od patnáctého století rodina Montecuccoli.Rodinná historie sahá až do 15. století, kdy Ambrogio Cagliari potomek Montecuccoli získal svoje první zkušenosti v Brazílii. Při cestě do Francie, kde representoval zemi pod záštitou Instituto Brasileiro byl zemí tak okouzlen, že se usadil v Bordeaux, kde založil svoji první pražírnu kávy.

Jeho nejstarší syn Francesco převzal rodinný podnik a rozšířil jej do Itálie. Poté, co Francescův syn Dante absolvoval studium ekonomie, pokračoval ve specializaci v Brazílii s Andersonem Claitonem. Získané zkušenosti ho poté vedly k práci nezávislého lektora na univerzitě v Bologni, kde přednášel o kávě.

Dnes firmu L´Antico vede Dante a jeho děti Gabriella a Francesco, kteří se pyšní patnácti lety zkušeností v oboru. Káva L´Antico je dobře známa po celé Itálii a také na třech kontinentech, což je významné uznání, které svědčí o nadšení a vášni, kterou poprvé, více než před sto lety, vyvolala velká dynastie pražičů kávy.

Škála chutí, kterou káva L´Antico nabízí, pochází z širokého počtu pečlivě vybraných prvotřídních káv z celého světa.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace