Focke Wulf 190- EPP 1130mm ESC, BL, Servo


Výrobce :
modster
Sklad :
dostupné
Kód :
vk210643
4608,-Kč 4850,- Kč

Detailní popis

Krásná polomaketa, která uchvátí svým vzhledem a zpracováním  i náročného modeláře. Hotový model se zabudovanou elektronikou s osazeným motorem 300W , 30 A regulátorem, zatahovacím podvozkem,   servy pro výškové, směrové kormidlo, křidelka, klapky. Výborné letové vlastnosti a snadné sestavení celého modelu ocení zejména začínající piloti v motorovém létání. Pro snadné a maketové přistávání je model vybaven klapkami.

Stavebnice obsahuje: sestavený trup s nalepenou průhlednou kabinou a velkým odnímacím krytem pro snadné zasunutí pohonné baterie. Celý trup je z EPP s povrchovou úpravou,pod robustním  krytem je zabudovaný el. motor o výkonu 300W, 30A regulátor a 2x serva pro VOP a SOP. Hotové křídlo z EPP s povrchovou úpravou a zabudovanými 1x servy pro řízení křidélek, 1x  servo pro vztlakové klapky,1x servo pro  zatahovací podvozek, kužel,výškové a směrové kormidlo z EPP a obrázkový návod.
 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1135mm 998mm 28dm 1150g   300W 2200/3s

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace