FPVraptor II ARTF 2000mm RTF NOVINKA


Výrobce :
modster
Sklad :
dostupné
Kód :
vk93908
4750,-Kč 5000,- Kč

Detailní popis

Zvětšený Vraptor na 2M osazený nyní klapkami je velmi elegantní cvičný větroň vyrobený z EPP a houževnatého plastu. Vraptor je poháněný střídavým motorem v tlačném uspořádání, který chrání vrtuli a motor před poškozením a zajišťuje nerušený pohled při natáčení kamery, která se snadno zamontuje do prostorné kabiny.Trup z houževnatého plastu stužený přepážkami, zabudovaným regulátorem, motorem a dvěma servy usnadňuje celkovou montáž a prostorná kabina s přípravou pro zabudování kamery (není součástí modelu). Velká plocha křídla ve spojení s optimálním profilem , zabudovaná serva pro řízení křidéleka vztlakových klapek zaručují výborné letové vlastnosti.

 


Stavebnice obsahuje: trup vylisovaný z houževnatého plastu s namontovaným střídavým motorem s pevnou vrtulí, regulátorem 30A, přípravou pro montáž kamery a 2 servy. Křídlo vylisované z EPP s křidélky a klapkami s instalovanými 4 servy , ocasní plochy z EPP, laminátovou trubkovou spojku křídla a podrobný návod ke stavbě.


 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
2000mm 1044mm 44 dm2 1050g   BL 2812/1400KV Li-Pol 2200/ 3S

 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace