Zlin 50 ARF 30ccm 1930mm


Výrobce :
Skysun Hobbies
Sklad :
na dotaz
Kód :
SkyZ50L
11900,-Kč 11900,- Kč

Detailní popis

Polomaketa legendárního Československého  akrobatického speciálu z 70. let   je jeden z prvních modelů firmy Skysun Hobbies, u kterého je použita nová stavební technologie, která eliminuje přebytečnou váhu bez obav o pevnost. Do všech detailů promyšlená  lehká a tuhá konstrukce  zaručují skvělé letové vlastnosti, které osloví rekreační a náročné RC piloty. Duralové zesílení lože hlavního podvozku, velký odnímací kryt kabiny zajišťuje bezproblémový přístup k RC vybavení. Model je určen k pohonu  benzínovým motorem a je potažen kvalitní polyesterovou fólií. U modelu jsou ovládány křidélka, klapky, výškovka, směrovka a motor.

Křídlo: celobalsová konstrukce s hlavním nosníkem zesíleným stojinou, do kterého je zalepeno laminátové pouzdro spojky křídla.  Torzní skříň a  páskovaná žebra zaručují vysokou tuhost celého křídla. Křidélka a klapky jsou konstrukční, které jsou  spojeny s křídlem robustními hmoždinkovými panty. Půlky křídla  se  nasouvají na uhlíkovou spojku křídla.

Trup: balzovo - překližková konstrukce. Přechody mezi křídlem a trupem jsou z laminátu, stejně jako kýlová část směrovky. Kabina se zajištuje  k trupu  šrouby M3. Kormidlo směrovky je konstrukční. V místě uchycení podvozku je v trupu zesílení , které tvoří duralový profil. Ten je zalepen a prošroubován s bočnicí trupu. To zaručuje  vysokou pevnost exponovaného místa. Celý trup  je potažen polyesterovou fólií.
 
Podvozek:  z vysokopevnostního uhlíku nízké hmotnosti.

Výškovka: celobalzová konstrukce se souměrným profilem.  Kýlová část je polepena 1,5 mm balzou, kormidlo je konstrukční, které je spojeno s kýlovkou  robustními hmoždinkovými panty. VOP se nasouvá na uhlíkovou trubku, která je  proti vysunití zajištěna šrouby M3.


Obsah balení:   hotový model potažený a ozdobený polyesterovou folií , kabina včetně zabudovaného uzávěru kabiny, uhlíkový  podvozek, nabarvený laminátový kryt motoru,uhlíková spojka křídel,výškové a směrové kormidlo se souměrným profilem , lehká kola,řiditelná uhlíková ostruha s kolem,  potřebné příslušenství a obrázkový  návod ke stavbě.

 

 
Rozpětí Délka Plocha Hmotnost bez RC Motor El. motor Baterie
1930mm 1410mm 68 dm2 2800g 30ccm    

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace