P-51 Mustang Ultra Micro RTF Mode 1


Výrobce :
E-flite
Sklad :
dostupné
Kód :
vk83583
2743,-Kč 3227,- Kč

Detailní popis

Obsah balení: Hotový kompletně sestavený a nabarvený model s nainstalovanými 1,5g servy, motorem regulátorem a přijímačem, vysílač Parkzone DSM2 v módu 1, přijímač Spektrum DSM2 přijímač super nanolite AR6400, Li-Pol akumulátor 120mAh/17C, nabíječ, podvozek a řiditelná zadní ostruha, 8ks AA alkalických baterií (4ks pro vysílač a 4ks pro nabíječ), podrobný návod. Vše, co k provozu potřebujete, je obsahem balení.


Rozpětí pouhých 363mm a hmotnost 34,6g to je žhavá novinka od Parkzone. P-51 je nejmenší ultra mikro™ akrobatický model pro zkušené piloty s DSM2™ technologií a 6-ti kanálovým super nanolite přijímačem. Letadlo je zpracováno do nejmenších detailů, atraktivní barevné zpracování ve stylu 118. bojové letky. O letových vlastnostech se můžete přesvědčit ve videu v sekci multimédia. Model je kompletně sestaven. Stačí vložit AA baterie, které jsou obsahem balení, do vysílače a nabíječe, nabít LiPol akumulátor a můžete létat. Okamžitě, bez jakékoli práce navíc. Set obsahuje Li-Pol baterii 120 mAh/14C s nabíječem.

Model odolné konstrukce má výborné letové vlastnosti a zalétá základní akrobatické obraty včetně kopaných! Létá v hale a za bezvětří venku. Řízení je plně proporcionální díky lineárním 1,5g servům.

K řízení se doporučuje programovatelná RC souprava. Jde spárovat i s vysílači z modelů Vapor a Ember, vhodnější je programovatelný vysílač na němž je možné naprogramovat funkce, které využívají velké akrobatické modely.

Naprostou senzací je řiditelná zadní ostruha a snadno demontovatelný přední podvozek – můžete přistávat jak na trávě tak i v hale či asfaltové ploše.

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
815mm 786mm dm2 130 - 150g   80W 300/2S


Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace