Offshore Lite Sea Rider V3 2,4Ghz RTR bílá


Výrobce :
Joysway
Sklad :
dostupné
Kód :
4ST308208G
1990,-Kč

Detailní popis

Malý rychlostní člun s elektrickým pohonem s plastovým trupem o délce 361mm (celková délka 420mm) pro příjemné rekreační poježdění na malých i větších vodních plochách. Model je dodáván hotový, připravený k vyplutí (stačí nabít a vložit pohonné akumulátory) se stejnosměrným motorem řady 390s  vodním chlazením. Chladící voda je nasávána tryskou na dně lodi, ven z lodi je odváděna z levého boku. Výkon motoru je přenášen pružnou spojkou na lodní hřídel s poloponořeným třílistým šroubem. Směr jízdy je ovládán symetricky umístěným kormidlem. Ovládání zajišťuje dvoukanálový pistolový vysílač 2,4 GHz, palubní elektronika zahrnuje přijímač kombinovaný s elektronickým regulátorem otáček chráněný proti proniknutí vody a 9g servo kormidla. Ovládání kormidla i otáček motoru je plně proporcionální.

Přístup k motoru, akumulátorům a elektronice zajišťuje vrchní odnímací kryt, který je opatřen gumovým těsněním a tím zabezpečuje těsnost proti vniknutí vody.

Pro pohon je s modelem dodávána dvoučlánková akumulátorová sada Li-Ion 7,4V/800mAh, pro napájení vysílače slouží destičková 9V baterie, která je rovněž součástí RC setu. Doba jízdy modelu cca 4-5 minut.

Obsah balení:

  • RTR model rychlostního člunu
  • 2-kanálový pistolový vysílač
  • Li-Ion akumulátor 7,4V/800mAh
  • síťový nabíječ
  • imbusový klíč
  • 9V baterie do vysílače
  • plastový stojánek
  • návod k použití

Délka [mm]420
Šířka [mm]125
Hmotnost [g]480
Náročnost stavbyS0
Náročnost pilotážeP1

Příslušenství

Náhradní díly

TOP

Lodní šroub P1.4x30mm (2ks)

dostupné
Kód: 4ST308209-S01
119,-Kč
(Cena po registraci)

399,-Kč
(Cena po registraci)

199,-Kč
(Cena po registraci)

1090,-Kč
(Cena po registraci)

1090,-Kč
(Cena po registraci)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace