Specifické podmínky provozu přijímačových a vysílačových akumulátorů vyžadují speciální typ LiPo článků - není potřeba vysoká proudová zatížitelnost, ale nízké samovybíjení a odolnost vůči nepravidelnému vybíjení a „dlouhodobému pobytu" v plně nebo částečně nabitém stavu. S potěšením vám nyní představujeme speciální řadu LiPo akumulátorů ManiaX optimalizovaných pro napájení vysílačů a palubního RC vybavení se zatížitelností při vybíjení 5/10C, popř. 15/30C a max. nabíjecím proudem 2C.
Tx/Rx akumulátory ManiaX nenabíjejte proudem větším než 2C, pro normální provoz doporučujeme požívat proud 1C. Doporučujeme používat balancer při každém nabíjení. Tx/Rx akumulátory ManiaX nevyžadují úvodní formování, ale doporučujeme pro první tři nabíjecí cykly nepřekročit proud 0,5C. Před nabíjením je není třeba vybíjet – např. můžete bezpečně nabíjet akumulátory vybité na 50%.
Sada je dodávána v provedení speciálně určeném pro napájení vysílačů Vbar Control. Je opatřena kabely s konektorem JST-XH.
Sada obsahuje:** Akumulátor ManiaX, návod.
Právě teď máte možnost koupit tento produkt za zvýhodněnou cenu , pokud tuto nabídku zavřete již se Vám nezobrazí. Platnost vygenerovaného kódu je do .