VP2600 GLIDER KIT


Výrobce :
0
Sklad :
dostupné
Kód :
9798177
4980,-Kč

Detailní popis

Stavebnice vysokovýkonného termického větroně klasické velmi lehké celobalsové konstrukce v rozsypu, který můžete také snadno upravit pro pohon střídavým elektromotorem třídy AXI 2208-2212. VP2600 GLIDER je ideálním projektem pro modeláře, který se chce naučit stavět modely a zvládá pilotáž začátečnických modelů s ovládanou směrovkou a výškovkou.

Přední část trupu tvoří laminátová  gondola a  ocasní část trupu tvoří nosník z uhlíkové trubky a pylonem pro plovoucí výškové kormidlo. 


Křídlo s modifikovaným profilem AG je klasické konstrukce s balsovými žebry a tuhým potahem torzní skříně na centroplánu. Hlavní nosník je tvořen pásnicemi ze smrkových lišt s balsovou stojinou, což zaručuje vysokou pevnost kostry při velmi nízké hmotnosti. 

Obsah stavebnice:  všechny laserem řezané dřevěné díly, uhlíková trubka trupu,laminátová konzole trupu, drobné díly,konstrukční návod.
 

Návod

 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
2600mm 1350mm 49 dm2 850g   300W Li-Pol 2200/3S
 
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace