Tiger Moth DH.82 (gelb/silber) / 1400 mm VQ model


Výrobce :
VQ model
Sklad :
dostupné
Kód :
9792776
9290,-Kč

Detailní popis

De Havilland DH.82 Tiger Moth je jednomotorový dvouplošný cvičný letoun, který poprvé vzlétl v roce 1931. Toto letadlo navrhl Geoffrey de Havilland. Tiger Moth byl používán jako cvičný letoun britským královským letectvem. Ke konci operačního období kolem roku 1950 bylo mnoho DH.82 použito pro civilní účely. Řada z nich létá na srazech veteránů dodnes. Model byl láskyplně vvyroben podle originálu a má velmi dobré letové vlastnosti. RC polomaketa  Tiger Moth byl od základu vyvinut pro elektrické pohony. Velký, směrem nahoru odnímatelný kokpit umožňuje snadnou výměnu baterie a přístup k RC elektronice.. Díky kompaktním rozměrům lze model přepravovat smontovaný ve většině automobilů bez demontáže křídel.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, nastříkaný laminátový kryt motoru, hotové vzpěry křídel, postavená a potažená křídla a ocasní plochy,drátěný podvozek, sadu příslušenství, kola, kužel, samolepky,1x nabarvený pilot a obrázkový návod.

 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1400mm 1115mm 70dm2 3500g 7,5- 12 ccm 600 W LiPol 4300/4 S
 

 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace