Shorty Trainermodell 1300mm KIT aero-naut


Výrobce :
aero-naut
Sklad :
dostupné
Kód :
136600
2690,-Kč

Detailní popis

Shorty je vhodný pro modeláře, kteří již mají první zkušenosti s dřevěnou stavebnicí volně létajícího modelu a díky extrémně nízké letové rychlosti je Shorty ideální pro  RC výuku v létání s motorovým modelem. Jednotlivé díly jsou vyřezány z balzy a překližky a podrobný stavební návod s 3D obrázky vás stavbou modelu provede krok za krokem. Ocasní plochy jsou  pevně přilepeny k trupu. Křídlo je vyrobeno z jednoho kusu a připevněno k trupu pomocí plastových šroubů. Tím je zajištěna rychlá a snadná montáž celého modelu a  při hrubém přistání umožní snadné oddělení křídla od trupu a tím nedojde k poškození křídla. 
Pro zimní létání na sněhu můžete vybavit model Short  lyžařským setem  obj.č. 1366/02,

Stavebnice obsahuje: laserem řezané díly z balsy a překližky, potahový papír, drobné díly, drátěný podvozek, mechová kola a 3D návod.

Součástí stavebnice nejsou díly RC vybavení, jako jsou serva, motor, regulátor a pohonná aku stejně.

Návod

 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1300mm 880mm 27dm 880g   300W LiPo2200/3S

 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace