Stratos 2550mm KIT aero-naut


Výrobce :
aero-naut
Sklad :
dostupné
Kód :
vk111500
3615,-Kč

Detailní popis

Stratos je pravý retro model a je vyroben z komponentů původní série z 80. let. Model byl v roce 1983 vyhlášen Modelem roku a stavebnice je zaměřena pro milovníky retra, kteří rádi staví modely z 80. let.

 
Model je celý z balsy.  Stratos je lehký termický kluzák, se kterým lze velmi dobře létat i při mírném větru na kopci i na letišti v termice. Model je řízený výškovým a směrovým kormidlem. Profil křídla s nízkým odporem a štíhlý elegantní tvar trupu zajišťují malý odpor při vyšších rychlostech letu. Stratos však není rychlostní model, ale pohodový termický větroň, který zvládá slabé stoupavé proudy.

Pro zkušeného modeláře nebude problém upravit model pro pohon elektrickým motorem o výkonu 300W  napájený LiPo baterií  2200/3S.
 

Stavebnice obsahuje:  vyřezané díly pro stavbu křídla, trupu a ocasních ploch, plastové díly trupu, kabinu a stavební plán.

Součástí stavebnice nejsou díly RC vybavení, jako jsou serva, motor, regulátor a pohonná aku stejně, jako potahový materiál.
 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
2550mm 1120mm 51dm 1150g   350W LiPo 1300 - 2200/3S

 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace