Pilatus PC-6 Turbo-Porter .40 1.6m ARF ( žlutá )


Výrobce :
AIRLINE
Sklad :
dostupné
Kód :
OK195020
5819,-Kč

Detailní popis

 
Charakteristika
Pilatus PC-6 Turbo Porter je švýcarský víceúčelový letoun, který je znám především krátkým vzletem a přistáním. Model celodřevěné konstrukce je potažen fólií v atraktivním zbarvení. Možnost volby spalovacího motoru nebo elektro .40, odnímací křídlo. Model je ve verzi ARF, příprava sestává z instalace motoru a RC soupravy do modelu a z kompletace hotových částí letadla. Součástí stavebnice je kompletní příslušenství včetně podvozku, řiditelné ostruhy a palivové nádrže.
 
Model je ve vysokém stupni předpracování, všechny součásti jsou jsou připraveny k montáži, kormidla jsou již nainstalována, funkční vztlakové klapky, řiditelná ostruha, pevná celodřevěná konstrukce, vynikající letové vlastnosti.
 
Obsah balení
Hotové potažené díly modelu, laminátový nabarvený kryt motoru, prosklení kabiny, podvozek s odpružením a koly, hliníkové motorové lože, vrtulový kužel prům. 50 mm, montážní příslušenství, manuál.
K pohonu je doporučen jak spalovací motor tak elektro motor. Spalovací motor je doporučen .40- .46 dvoutakt, .46- .56 čtyřtakt.
 
Potažen a připraven k sestavení
Nainstalujte motor, rádio, sestavte hotové díly a létejte
Výborné letové vlastnosti
Celodřevěný model z pečlivě vybraných materiálů.


 
Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
16400mm 1246mm  39dm2 2200  3,5ccm  480W Li-Pol 3000/4S
 
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace