Detailní popis

ARF stavebnice klasické celobalsové konstrukce  P - 47B je poháněn spalovacím motorem 15 ccm nebo el. motor o výkonu 900W napájený LiPo baterii  4S 4000mAh. Hawker Hurricane je ideálním modelem pro modeláře, který má již zkušenosti s jednoduššími modely a hodlá se pustit do létání se složitějšími maketami. Celý model je  postaven vč. skvěle provedené povrchové úpravy a kompletní  dokončení modelu je rychlé a snadné - samozřejmě, vzhledem k velikosti modelu a složitosti palubní elektroniky a mechanismů zatahovacího podvozku to není projekt pro začátečníky.

Trup je klasické konstrukce z balsy a překližky s odnímatelným laminátovým krytem motoru a průhledným krytem kabiny.  Prostor pro serva směrovky, výškovky a plynu se nachází v trupu nad křídlem; snadný přístup zajišťuje odnímatelná horní část trupu.

Trojdílné  křídlo s polosouměrným profilem HN354  je klasické konstrukce s balsovými žebry a tuhým potahem. Křídlo se nasouvá  na robustní spojku. Křidélka jsou ovládána párem serv umístěných v křídle.
V křídle je zabudován odpružený  podvozek ( možno použít 
Zatahovací podvozek elektro hlavní XL 8kg). Pro snadné přistávání  funkční vztlakové klapky.

Ocasní plochy jsou konstrukční se souměrným profilem a tuhým celobalsovým potahem kýlovky a vodorovného stabilizátoru.

Celý model je potažen  nažehlovací fólií v matu, všechny laminátové a plastové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.

Podvozek je drátěný a odpružený. Pro maketový vzhled můžete model osadit elktricky zatahovacím podvozkem
Zatahovací podvozek elektro hlavní XL 8kg

Pro ovládání modelu budete potřebovat nejméně sedmikanálovou RC soupravu, optimální je devítikanálová. Serva vyhoví standardní 3-4 kg.cm pro plyn, sytič, řízení ostruhy a přepouštěcí ventily podvozku; silná standardní s tahem 6-10 kg.cm pro kormidla a klapky. Vzhledem k počtu a síle použitých serv a velikosti modelu dbejte na dobře vyřešené napájení s akumulátory o dostatečné kapacitě s kabeláží o dostatečném průřezu.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru, drátěný podvozek, kola, palivovou nádrž, motorové lože, sadu maketových doplňků, příslušenství, kužel, maketovou kabinu s pilotem a obrázkový návod.

NÁVOD
 
Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
1500mm 1215mm 47dm2 3100 - 3300kg 6,5-10ccm 900W 4000/4S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace