A6M5 Zero ARF 1580mm VQ model


Výrobce :
VQ model
Sklad :
dostupné
Kód :
VQA015 Green
7340,-Kč

Detailní popis

A6M5 Zero  nyní jako RC model letadla  na dálkové ovládání o rozpětí 1580mm je poháněný elektrickým motorem o výkonu 850W popřípadě spalovacím motorem 7,5 - 11ccm. Super lehká a tuhá konstrukce s výbornou maketovou  povrchovou úpravou v matném provedení osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní maketu výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, dvě poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženým ostruhovým kolelem. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš. Všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva. Křídlo má polosouměrný profil a zabudovaný robustní odpružený podvozek.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce. Model lze vybavit také elektrickým zatahovacím podvozkem 


Zatahovací podvozek elektro hlavní 6kg L Pichler | Kostka model centrum

A6M5 Zero má ovládané křidélka, klapky, výškové kormidlo a směrové kormidlo s ostruhovým kolečkem..

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru, drátěný odpružený podvozek, kola, motorové lože, nádrž, malovaný pilot, kužel, sadu příslušenství a obrázkový návod.

 NÁVOD
 
Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1580mm 1180mm 40,5dm2 2700g 7,5-11 ccm 850 W LiPol 4000/4 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace