T-28 Trojan 120 ARF 1770mm Silver version VQ model


Výrobce :
VQ model
Sklad :
dostupné
Kód :
VQA162S
12739,-Kč

Detailní popis

ARF stavebnice klasické celobalsové konstrukce. T-28 Trojan  je poháněn spalovacím motorem 20 ccm nebo el. motor o výkonu 1500W napájený LiPo baterii  6S 5000mAh.   T-28 je ideálním modelem pro modeláře, který má již zkušenosti s jednoduššími modely a hodlá se pustit do létání se složitějšími maketami. Celý model je  postaven vč. skvěle provedené povrchové úpravy a kompletní  dokončení modelu je rychlé a snadné - samozřejmě, vzhledem k velikosti modelu a složitosti palubní elektroniky a mechanismů zatahovacího podvozku to není projekt pro začátečníky.

Trup je klasické konstrukce z balsy a překližky s odnímatelným laminátovým krytem motoru a průhledným krytem kabiny.  Prostor pro serva směrovky, výškovky a plynu se nachází v trupu nad křídlem; snadný přístup zajišťuje odnímatelná horní část trupu.

Dvoudílné křídlo s polosouměrným profilem HN354  je klasické konstrukce s balsovými žebry a tuhým potahem. Křídlo se nasouvá  na robustní duralovou spojku. Křidélka jsou ovládána párem serv umístěných v křídle.
V křídle je zabudován odpružený  podvozek ( možno použít 
Zatahovací podvozek elektro hlavní XL 8kg). Pro snadné přistávání  funkční vztlakové klapky.

Ocasní plochy jsou konstrukční se souměrným profilem a tuhým celobalsovým potahem kýlovky a vodorovného stabilizátoru.

Celý model je potažen  nažehlovací fólií v matu, všechny laminátové a plastové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva.

Podvozek je drátěný s odpruženou příďovou nohou. Pro maketový vzhled můžete model osadit elktricky zatahovacím podvozkem
Zatahovací podvozek elektro hlavní XL 8kg
Zatahovací příďový podvozek XL / 6kg
 

Pro ovládání modelu budete potřebovat nejméně sedmikanálovou RC soupravu, optimální je devítikanálová. Serva vyhoví standardní 3-4 kg.cm pro plyn, sytič, řízení ostruhy a přepouštěcí ventily podvozku; silná standardní s tahem 6-10 kg.cm pro kormidla a klapky. Vzhledem k počtu a síle použitých serv a velikosti modelu dbejte na dobře vyřešené napájení s akumulátory o dostatečné kapacitě s kabeláží o dostatečném průřezu.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru, drátěný podvozek, kola, palivovou nádrž, motorové lože, sadu maketových doplňků, příslušenství, maketovou kabinu s pilotem a obrázkový návod.

NÁVOD
 
Rozpětí Délka Plocha Letová hmotnost Motor El. motor Baterie
1770mm 1350mm 47dm2 5,6 - 5,9 kg 20ccm 1500W 5000/6S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace