P-39 Airacobra 1580mm (letní) VQ model


Výrobce :
VQ model
Sklad :
na dotaz
Kód :
VQA09N
6859,-Kč

Detailní popis

P-39 Airacobra nyní jako RC model letadla  na dálkové ovládání o rozpětí 1580mm je poháněný elektrickým motorem o výkonu 650W popřípadě spalovacím motorem 6,5 - 8,5ccm. Super lehká a tuhá konstrukce s výbornou maketovou  povrchovou úpravou v matném provedení osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní maketu výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, dvě poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou příďovou nohou  je ovládána pomocí ocelového táhla. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš. Všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva. Křídlo má polosouměrný profil a zabudovaný robustní odpružený podvozek.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce. Model lze vybavit také elektrickým zatahovacím podvozkem 

Zatahovací příďový podvozek XL / 6kg | Kostka model centrum
Zatahovací podvozek elektro hlavní 6kg L Pichler | Kostka model centrum

P-39 Airacobra  má ovládané křidélka, klapky, výškové kormidlo a směrové kormidlo s příďovou nohou.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru, drátěný odpružený podvozek, kola, motorové lože, nádrž, malovaný pilot, maketa kulometu, sadu příslušenství a obrázkový návod.

NÁVOD

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1540mm 1160mm 49dm2 3500g 6,5-8,5 ccm 650 W LiPol 4000/5 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace