AICHI D3A 1540mm ARF ( zelený ) VQ model


Výrobce :
VQ model
Sklad :
dostupné
Kód :
VQA138 Green
7242,-Kč

Detailní popis

ACHI D3A byl střemhlavý bombardér z druhé světové války japonského císařského námořnictva a účastnil se téměř všech akcí, včetně útoku na Perl Harbor a potopil více spojeneckých válečných lodí, než jakékoliv jiné letadlo Osy, přestože byl na začátku války považován za zastaralý.

AICHI D3A  nyní  jako RC model letadla  na dálkové ovládání o rozpětí 1540mm je poháněný elektrickým motorem o výkonu 600W popřípadě spalovacím motorem 7,5 - 15ccm. Super lehká a tuhá konstrukce s výbornou maketovou  povrchovou úpravou v matném provedení osloví i náročné modeláře, kteří hledají sportovní maketu výborných letových vlastností. Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je laminátový. Serva a ostatní elektronika jsou uložena v prostoru kabiny, dvě poloviny výškovky jsou ovládány pomocí drátových táhel, směrovka se spřaženou příďovou nohou  je ovládána pomocí ocelového táhla. Přístup k elektronice umožňuje velký odnímatelný kryt. 

Celý model je potažen speciální polomatnou nažehlovací fólií s naznačenou paneláží vytvářející velmi realistický "válečnický" barevný finiš. Všechny laminátové díly jsou nastříkané barvami odolnými vůči účinkům paliva. Třídílné křídlo má polosouměrný profil a zabudovaný robustní odpružený podvozek.
Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

AICHI D3A má ovládané křidélka, klapky, výškové kormidlo a směrové kormidlo s ostruhovým kolečkem.

Stavebnice obsahuje: postavený a nažehlovací fólií potažený trup, křídlo a ocasní plochy, nastříkaný laminátový kryt motoru,  odpružený podvozek, kola, motorové lože, nádrž, malovaný pilot, maketa kulometu, sadu příslušenství a obrázkový návod.

NÁVOD

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1540mm 1120mm 48dm2 3500g 7,5-15 ccm 600 W LiPol 4500/4 S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace