ASW 15b 2.3m PNP Robbe


Výrobce :
Robbe
Sklad :
dostupné
Kód :
VK9774727
6290,-Kč

Detailní popis

Stavebnice RC modelu větroně ASW 15b o rozpětí 2.27m z EPO s elektronikou a pohonem. Křídlo s uhlíkovými výztuhami, rychloupínací systém křídla a výškovky, kabina s magnetickým zámkem. Sklopná vrtule s kuželem je v balení, naninstalován je střídavý motor 3434 1000 KV, regulátor 30A a mini serva.

Model má ovládány směrovku, výškovku, křidélka a motor. Díky pomocnému motoru můžete létat mnohem déle, než s nemotorovými modely. Létat můžete v termice, ve svahovém proudění, základní akrobacii nebo jen tak pro radost. Model je skladný a příprava k letu zabere krátkou chvíli.

Vlastnosti
 • Stavebnice modelu ASW 15b z EPO
 • Křídlo s uhlíkovými výztuhami
 • Uhlíková hranatá spojka křídla
 • Speciální rychlouzávěr polovin křídla
 • Plovoucí výškovka se západkovým zámkem
 • Kryt trupu s magnetickým zavíráním
 • Dekorační sada samolepek
 • Plastová výztuha podlahy trupu
 • Sklopná vrtule 10x6
 • Montážní návod německy, anglicky a francouzsky
Plovoucí výškovka

Serva výškového a směrového kormidla jsou v plastové krabičce, v trupu jsou vedeny prodlužovací kabely od serv k přijímači. Osa plovoucí výškovky je součástí této krabičky a je vnitřně drážkována pro spojku obou polovin výškovky.

Montáž výškovky

Koncovka spojky výškovky je vybavena pojistkou, která se zajistí po zasunutí. Při demontáži stačí podržet plastové tlačítko na výškovce a dojde k rozpojení obou polovin.

Sklopná vrtule

Součástí balení je sklopná vrtule s kuželem a unášečem na hřídel o průměru 4mm. Kužel je tvarován a přesně odpovídá výlisku přední části trupu.

Pohonná jednotka

Nainstalován je BL motor 3434 1000 KV, regulátor Hobbywing 30A BEC je poután pomocá suchého zipu.

Montáž křídla

Velmi prakticky je vyřešeno spojení polovin křídla s trupem. Každá část křídla je opatřena konzolí s otvorem, do kterého se po nasunutí obou částí do trupu vloží pojistný čep.

Serva křidélek

Serva křidélek jsou vložena do připravených kapes v křídle a překryta krytem. Pak už jen stačí spojit konektory u trupu.

 

Charakteristika

Stavebnice RC modelu větroně ASW 15b o rozpětí 2.3m z EPO s elektronikou a pohonem. Křídlo s uhlíkovými výztuhami, rychloupínací systém křídla a výškovky. Sklopná vrtule s kuželem je v balení, nainstalován je střídavý motor, regulátor a serva.

V balení je stavebnice RC modelu větroně ASW 15b o rozpětí 2.27m PNP s nainstalovanými komponenty: motor, regulátor, serva křidélek ,výškovky a směrovky. V příslušenství jsou spojky křídla a výškovky, V-kabel, suchý zip, samolepky a pojistka polovin křídla. Vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a návod v češtině.

 

Obsah balení

V balení je stavebnice RC modelu větroně ASW 15b o rozpětí 2.27m PNP s nainstalovanými komponenty: motor, regulátor, serva křidélek ,výškovky a směrovky. V příslušenství jsou spojky křídla a výškovky, V-kabel, suchý zip, samolepky a pojistka polovin křídla. Vícejazyčný manuál v angličtině, němčině, francouzštině a návod v češtině.

 

Doporučujeme koupit

Doporučujeme dokoupit 6+ kanálovou RC soupravu a LiPol baterii 2200mAh 3S s konektorem XT30 a nabíječ.

Doporučené vysílače Spektrum

Pro spárování modelu verze BNF doporučujeme moderní programovatelné vysílače SPEKTRUM:

 • 6-kanálový vysílač řady DX Spektrum DX6e DSMX s telemetrií, 250 modelů v paměti.
 • 6-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX6 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
 • 8-kanálový vysílač řady NX Spektrum NX8 DSMX s nejnovějšími trendy, kompatibilitou Smart Technologie, portem USB a možností připojení WiFi .
Doporučené akumulátory

Pro napájení modelu doporučujeme pohonný LiPol akumulátor se 3 články (11.1 V).

 • Proběžné létání LiPo akumulátor Spektrum Smart LiPo 11.1V 2200mAh 30C IC3 s technologií Smart
 • Vyšší kvalita 100C Spektrum Smart LiPo 11.1V 2200mAh 100C IC3 s technologií Smart
 • Akumulátor nové generace G2 Spektrum Smart G2 LiPo 11.1V 2200mAh 50C IC3 s technologií Smart G2

Akumulátory Spektrum s technologií Smart v současné době představují nejmodernější a nejbezpečnější způsob údržby a nabíjení akumulátorů. Výhody technologie Spektrum Smart naleznete zde.

Doporučené nabíječe pro konvenční LiPol i Smart akumulátory

Pokud se rozhodnete v RC modelech letadel, či vrtulníků používat moderní Smart LiPo akumulátory, nebo nabíjet vaše akumulátory od jiných výrobců, pak doporučujeme tyto nabíječe:

 • Síťový nabíječ Spektrum S155 s jedním výstupem 1x 55W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S1100 s jedním výstupem 1x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S2100 s jedním výstupem 2x 100W.
 • Síťový nabíječ Spektrum S2200 se dvěma výstupy 2x 200W.
Příslušenství pro běžný provoz

Pro běžný provoz létajících RC modelů potřebujete vhodná lepidla, sadu nářadí a obal na skladování LiPol baterií. Z našeho sortimentu doporučujeme kvalitní sadu imbus šroubováků 1.5/2.0/2.5/3.0mm a Modelcraft křížové šroubováky (sada 6ks). Pro montáž se jistě bude hodit Modelcraft mini kleště v pouzdru (sada) a na řezání Modelcraft řezací nůž s podložkou A6.

Pro rychlou opravu modelů letadel z doporučujeme rychle vytvrzující 4-minutové lepidlo Epoxy. Z naší nabídky doporučujeme Speed Epoxy 4 min. 71g

Ochranné obaly na akumulátory

Ochranné obaly jsou určeny k omezení rizika spojeného s přepravou a nabíjením akumulátorů. LiPo akumulátory dokáží, při zachování malých rozměrů a nízké hmotnosti, poskytnout vysoké vybíjecí proudy a disponují velkou kapacitou. LiPo akumulátor je náchylný především na mechanické poškození a proto je potřeba jej důkladně chránit.

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace