Detailní popis

PT 17 Stearman o rozpětím 1610mm poháněný elektrickým motorem je skvělá polomaketa, kterou rozhodně nenajdete na každém modelářském letišti a přitáhne pozornost diváků.  Lehká balsová, překližková  konstrukce s laminátovými doplňky  je potažena kvalitní polyesterovou folií.  Velký odnímací kryt zajišťuje snadný přístup k elektronice a pohonné baterii.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, imitace motoru z plastu.  Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy v prostoru pod odnímacím balsovým krytem.  Směrovka a výškovka je ovládána pomocí drátových táhel.

Dvoudílné spodní a třídílné horní křídlo je balsové konstrukce s polosouměrným profilem.  Baldachýn horního křídla je balsový a k trupu je přišroubován ocelovými šrouby. Křidélka jsou ovládána 2 nezávislými servy uloženými v horním křídle.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, nastříkaný plastový  kryt motoru, hotové vzpěry křídel, postavená a potažená křídla a ocasní plochy, odpružený ocelový  podvozek, sadu příslušenství, kola, samolepky a obrázkový návod.

VIDEO
 

Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1610mm  1300mm 81,4dm2  3900g   900W 5000/6S
  

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace