BÜ 133 JUNGMEISTER KIT aero-naut


Výrobce :
aero-naut
Sklad :
dostupné
Kód :
134800aero
6990,-Kč

Detailní popis

Model Bü 133 C v měřítku 1:6 je poháněný elektrickým motorem o výkonu 450W. V této verzi lze s modelem Bü 133 C lze létat přemety, výkruty, vývrtky, let na zádech a další akrobatické obraty. Starty a přistání jsou snadné. Malý Jungmeister je svými letovými vlastnostmi velmi podobný svému vzoru a přináší zkušenému pilotovi krásné zážitky z létání. Model je ovládaný směrovkou, výškovkou, křidélky a motorem. Křidélka jsou umístěna na horním a spodním křídle a jsou spojena táhlem. Mikro serva pro ovládání křidélek jsou umístěna ve spodním křídle. Sada je určena pro modeláře, kteří mají zkušenosti se čtením plánů a implementací zamýšlených řešení.
 

Obsah stavebnice: Podrobný stavební návod, podrobné plány s RC instalací, laminátový  trup a kryt motoru s realistickým vyznačením plechových tupých spojů, slepená a obroušená  křídla  balsové konstrukce, slepené a obroušené výškové a směrové kormidlo, ABS  díly (imitace hvězdicového motoru, blatníky, výfuky, čelní sklo, kokpit), předohýbané drátěné díly podvozku a kabiny, vyřezané přepážky, kola, drobné díly a obtiskový aršík.

Návod
 

Rozpětí Délka Plocha Hmotnost Motor El. motor Baterie
1100mm 1008mm 36dm2 1500g   450W Li-Pol 3000/3S
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace