Falko Antik 1780mm KIT aero-naut


Výrobce :
aero-naut
Sklad :
dostupné
Kód :
111600vk
4649,-Kč

Detailní popis

RC větroň Falko kombinuje moderní výrobní technologii s kouzlem retro modelu. Vzhled připomíná házecí kluzák Aero-Falke, který je součástí sortimentu aero-naut od 60. let minulého století. Falko bylo vyvinuto na tomto základě a důsledně navrženo jako výkonný RC termický model. Komponenty jsou precizně vyřezány laserem a lze je rychle a snadno sestavit pomocí konstrukčních šablon a podrobného ilustrovaného stavebního návodu. Křídlo je konstruováno ze dvou částí. Přístup k RC vybavení je zajištěn odnímatelným krytem v místě figurky pilota. Falko léta jako čistý kluzák nebo lze vybavit  elektrickým přídavným pohonem. Ovladatelný model je obzvláště zábavný na svazích při slabém až mírném větru. 
 

Stavebnice obsahuje:  laserem řezané díly pro stavbu křídla a ocasních ploch, polotovary trupu a plán.

Součástí stavebnice nejsou díly RC vybavení, jako jsou serva, motor, regulátor a pohonná aku stejně, jako potahový materiál.

Návod

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1780mm 1220mm 28dm 100-1200g   350W LiPo 1300 - 2200/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace