Sopwith Camel / 1200mm ARF Pichler


Výrobce :
Pichler
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk9790030
8240,-Kč

Detailní popis

Sopwith Camel byl britský stíhací letoun vyráběný firmou Sopwith Aviation Company a používaný v první světové válce i krátce po ní. Tento neobvyklý letoun je klasické překližkové a balsové konstrukce potažený kvalitní polyesterovou fólií. Sopwith Camel  je skvělá polomaketa, kterou rozhodně nenajdete na každém modelářském letišti a přitáhne  pozornost diváků.

 

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, motorový kryt je konstrukční s balsovým potahem. Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy v prostoru pod odnímacím kokpitem. Výškovka je ovládána pomocí drátových táhel a směrovka lankovým náhonem. Součástí stavebnice jsou maketové kulomety a atrapa motoru.

Dvoudílné spodní a třídílné horní křídlo klasické celobalsové konstrukce s klenutým profilem a spojky křídel jsou z laminátové trubky. Křidélka jsou ovládána nezávislými servy uloženými v obou křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce. 

Stavebnice obsahuje: postavený a potažený trup, kryt motoru, hotové vzpěry křídel, postavená a potažená křídla a ocasní plochy, ocelový  podvozek, sadu příslušenství, kola, samolepky a obrázkový návod.   Stavebnice neobsahuje  pilota.

 
Rozpětí Délka Plocha Let. hmotnost Motor El. motor Baterie
1200mm  830mm 42dm2  1400g   380W 2600/3S

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace