Sparkler 1.2m ARF KIT


Výrobce :
Super Flying Model
Sklad :
dostupné
Kód :
VKNAEP-48
3518,-Kč

Detailní popis

V balení je hotové potažené díly trup, křídla a ocasní plochy RC modelu letadla Sparkler, v balení je kompletní podvozek s koly, potřebné příslušenství, podrobný manuál.

Charakteristika

Sportovní model pro začátečníky i pokročilé Sparkler má celodřevěnou konstrukci, je potažen fólií s hotovým zbarvením. Tříkolý podvozek s řiditelnou příďovou nohou, přístup k baterii odnímacím krytem. Rozpětí 1200mm, doporučen motor Park 480 BL a regulátor 30A.

Stavebnice obsahuje hotové potažené díly modelu, díky dřevěné konstrukci máte k dispozici trvanlivý model který dobře vypadá a je velmi praktický. Výborný je přístup k motoru, který lze namontovat přímo na motorovou přepážku a je k němu neomezený přístup. Hned za motorem je kryt trupu, kde umístíte regulátor a pohonnou LiPol baterii. Model má 3-kolé uspořádání podvozku s řiditelnou příďovou nohou, toto uspořádání vám zaručí bezvadnou stabilitu při pojíždění, startu i přistání.

Vlastnosti modelu

  • Kvalitní celodřevěná konstrukce
  • Hotové potažené díly
  • Drátěný pevný a pružný podvozek
  • Odnímací kryt pro přístup k baterii
  • Odnímací křídlo
 

Parametry

Rozpětí 1200 mm
Délka 900 mm
Letová hmotnost 710 g
Nosná plocha 22,05 dm²
Plošné zatížení 32,2 g/dm²
Elektro pohon Doporučen Park 480 BL
Konstrukce Dřevěná

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace