Hansa-Brandenburg 1400 mm KIT


Výrobce :
Pichler
Sklad :
dostupné
Kód :
70115
5193,-Kč

Detailní popis

Tento neobvyklý letoun je klasické překližkové a balsové konstrukce potažený kvalitní polyesterovou fólií poháněný elektromotorem o wýkonu 400W. HANSA BRANDENBURG W.29  je skvělá polomaketa, kterou rozhodně nenajdete na každém modelářském letišti  a vodní ploše. Svojí vyjímečností přitáhne  pozornost nejdnoho diváka.

Trup modelu je klasické konstrukce v kombinaci balsa /lehká překližka, plastový motorový kryt. Serva, přijímač a pohonná baterie jsou uloženy pod odnímacím krytem.  Výškové a směrové kormidlo je ovládáno  drátovým táhlem. Součástí stavebnice je maketa motoru a bočních kulometů. Pro vylepšení maketového vzhledu je nutné dokoupit pilota a  podvozková kola pod plováky.

Dvoudílné křídlo s profilem s rovnou spodní stranou klasické balsové konstrukce je  spojené laminátovou trubkou . Křidélka jsou ovládána nezávislými servy uloženými v obou křídlech.

Ocasní plochy jsou rovněž klasické celobalsové konstrukce.
 

Stavebnice obsahuje:  laserem řezané díly pro stavbu křídla a ocasních ploch, polotovary trupu a plán.

Součástí stavebnice nejsou díly RC vybavení, jako jsou serva, motor, regulátor a pohonná aku stejně, jako potahový materiál.
 

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1400mm 960mm 31dm 1500g   400W LiPo 2200 -2600/4S


 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace