ARROWS HUSKY ULTIMATE 1800mm STAB. VECTOR


Výrobce :
modster
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk290227
9580,-Kč

Detailní popis

Velký i skladný

Ještě jste neměli v rukou velký model? Je nejvyšší čas to vyzkoušet. Obří modely se lépe řídí, létá se na větším prostoru a vypadají na obloze jako velká letadla. Vyzkoušejte a uvidíte sami, že je to větší zážitek

Lehký drak modelu
Velmi pevná a lehká konstrukce Arrows Husky  je tvořena z výlisků velmi lehké a tuhé pěnové hmoty EPO, která je ještě odlehčena a má proto konstrukční dutiny. Navíc obsahuje uhlíkové výztuhy, které zajistí maximální tuhost.

Více praktický
Snadný přístup k baterii je díky rozměrnému krytu na trupu, který se uvolní pouhým tlačítkem. Schránka je vhodná pro LiPol baterie 6S  2200 –3000mAh.

Více pohodlí
I velký model se dá pohodlně převážet a vejde se do běžného vozu. Dvoudílné křídlo a odnímací výškovka usnandní přepravu, montáž bez nářadí.

Více schopností
Arrows Husky  má nový tvar křídla s účinnými turbulátory které umožní létat ještě pomaleji, přistávat nižší rychlostí a startovat na kratší dráze. 


S polomaketou  letadla  Arrows Husky si můžete plně vychutnat nový zážitek z letu s obřím modelem. Model je vyroben technologií  EPP, což je tuhá pěnová hmota. Výsledkem je velmi pevná a lehká konstrukce. Arrows Husky  1800mm  je nesmírně všestranný je možné jej využívat jako pohodový rekreační model nebo využít jeho akrobatické schopnosti. Díky velkým balónovým kolům Tundra s ním můžete přistávat i na hůře udržovaných plochách.
Model pohání výkonný střídavý motor BL3948KV550  s regulátorem  50 A. Model je osazen  stabilizací VECTOR, 6x  digitálními servy a pozičními LED světly


Návod
 
Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1800mm 1200mm  47,7dm2 2100g   BL 3541-KV750  LiPol 2600 - 3000/6S
 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace