Quido - KIT aero-naut


Výrobce :
aero-naut
Sklad :
na dotaz
Kód :
vk130300
1800,-Kč 1895,- Kč

Detailní popis

Quido je stavebnice malého elektrického RC modelu, který se vejde do každého kufru. Jednotlivé díly jsou vyřezány z balzy a je nutné je sestavit podle přiloženého montážního návodu. Zadní část trupu tvoří uhlíková trubka, která zajišťuje lehkou konstrukci celého modelu. Ocasní plochy jsou  pevně přilepeny k trupu. Křídlo je vyrobeno z jednoho kusu a připevněno k trupu pomocí gumových ok. Tím je zajištěna rychlá a snadná montáž celého modelu a  při hrubém přistání umožní  snadné oddělení křídla od trupu a tím nedojde k poškození křídla..Křídla a ocasní plochy jsou potaženy nažehlovací fólií ( není součástí stavebnice ),kterou modelář aplikuje dle vlastního uvážení a vkusu. Quido je vhodné pro modeláře, kteří již mají první zkušenosti s dřevěnou stavebnicí volně létajících modelů  a je ideálním úvodem do létání s RC modely.

Stavebnice modelu obsahuje:  všechny dřevěné díly potřebné ke stavbě trupu a křídel, trubku z uhlíkových vláken pro zadní část trupu, táhla a drobné díly a také podrobný návod k sestavení.  

Rozpětí Délka Plocha Let.hmotnost Motor El. motor Baterie
1070mm 850mm 21,3dm 450g   150W LiPo 450/2

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace