EDGE 540 EPP/ARF + stabilizace Arrows-Vector


Výrobce :
Arrows HOBBY
Sklad :
dostupné
Kód :
ok290139
8599,-Kč 8599,- Kč

Detailní popis

EDGE 540  je vysoce výkonný nástroj pro piloty, toužící po akrobatické pilotáži. Nízké plošné zatížení, spolu s výkonným motorem a 60A regulátorem kompatibilním s 3S-4S LiPol, dávají modelu do vínku skvělé letové vlastnosti jak pro klasickou, tak pro 3D akrobacii. Model je vyroben ve formách z lehké a tuhé pěnové hmoty EPP, opatřen je elegantním zbarvením a obtisky. Křídlo je dělené a nasouvá se na uhlíkovou spojku. Model je plně vybaven elektronikou, stačí jej pouze sestavit. Je potřeba doplnit přijímač a pohonnou baterii 3- 4S.

Gyroskopický systém Arrows-Vector:  model EDGE 540 je vybaven stabilizačním systémem Arrows-Vector. Systém Arrows-Vector  eliminuje vliv větru či turbulencí - model zkrátka poletí jako po šňůře. Řízení modelu se tak podobá tomu, jako byste řídili mnohem větší model. Zároveň ale zachovává plnou řiditelnost modelu, takže pilot má pocit maximálního bezpečí.

Výkonný motor 4250 - 910 KV  s dřevěnou vrtulí:  jeden z nejdůležitějších komponentů akrobatického letadla je pohonná jednotka. Extra 300 má nainstalován střídavý motor s lehkou dřevěnou vrtulí 13x6, která rychle reaguje na změny otáček a model tak dokáže rychle akcelerovat. Baterie LiPol není součástí balení a je potřeba doplnit baterii s parametry 3S nebo 4S 2600mAh LiPol.

Digitální serva kormidel:  model má nainstalovány 4 ks digitálních serv, která jsou vybavena kovovými převody. Díky velkým kormidlům je model velmi obratný, konstrukce EPO je vyztužena kompozitními prvky pro vysokou tuhost.

Stavebnice obsahuje: sestavený trup s nainstalovaným motorem, regulátorem a 2 servy, dvě serva jsou namontována přímo v křídlech, ocasní plochy z ELAPORu, dřevěnou vrtuli 13x6 s plastovým kuželem, pevný duralový podvozek s koly a aerodynamickými kryty, uhlíkovou trubkovou spojku křídla a návod.

Návod

Rozpětí      Délka        Plocha       Hmotnost      El. motor    Baterie   
1300mm 1260mm 38dm2 1500g   650W LiPol 2600/4S 

Příslušenství

Náhradní díly

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Přečíst si víc. Další informace